mobilné / počítač
ESIK. Stavebné materiály. Prenájom a predaj.

STAVEBNÉ MATERIÁLY / PREDAJ A PRENÁJOM

STROPNÝ DEBNIACÍ ŠALOVACÍ SYSTÉM, PODPERNÉ STAVEBNÉ STOJKY, PODPERY, ŠALOVACIE DOSKY, PREGLEJKY, DIELCE, DREVENÉ TRÉGRE PERI, DOKA, NOSNÍKY, DREVENÉ BRIKETY A PELETY

ESIK s.r.o.  má k dispozícii na prenájom a predaj debniace prvky  na budovanie časti železo-betonových štruktúr Vašich projektov. Náš materiál je z najznámejších  medzinárodných firiem  v Nemecku, Rakúsku, Slovensku a Španielsku za najlepšie  ceny na markete na Slovensku. Pre veľké množstvá sa vždy urobia  špeciálne nížšie ceny  a vieme zariadiť aj dobré ceny na dopravu do Vašej lokality.

Taktiež  ponúkame  brikety a pelety prvej kvality za dobré ceny.

Prenájom a predaj. Stropný systém a stojky
Pre viac info, klikni sem

STROPNÝ SYSTÉM A STOJKY

Prenájom a predaj. Debniace trégre
Pre viac info, klikni sem

DEBNIACE TRÉGRE

Prenájom a predaj. Dosky šalovacie preglejky
Pre viac info, klikni sem

ŠALOVACIE DOSKY

Predaj. Brikety pelety drevené
Pre viac info, klikni sem

BRIKETY A PELETY


MOŽNOSŤ DOPRAVY ZA DOBRÚ CENU.

LOKALITY SKLADY: BRATISLAVA, ŽILINA, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, KOŠICE

ESIK. Stavebné materiály. Prenájom a predaj. Kontakt.
Naša firma Esik chce poskytnúť čo najlepšie služby našim klientom. Preto ak potrebujete ďalšie informácie alebo odpovede ohľadom našich produktov, neváhajte nás kontaktovať: môžete nás kontaktovať emailom: napíšte nám email na info @ esiksro.com alebo telefonicky nám zavolajte na 0949347572 alebo 0944037959. Radi zodpovedame na Vaše otázky.
Táto webová stránka patrí Esik s.r.o. Naša webová stránka používa cookies. Ak nechcete prijímať súbory cookies musíte zavrieť toto okno prehliadača.